Jdi na obsah Jdi na menu

Mladší žáci výsledky

VÝSLEDKY

4. kolo   6. 5. 2023
FK Velká Bystřice - SK Šumvald

13:1

Branky: Dzieržava - 3, Bognár - 3, Petráš - 2, Zapletal, Dragůň, Chaloupka, Reich a Šperka
Nastoupili: Charvát, Chaloupka, Cartelli, Dzieržava, Reich, Petráš, Dragůň, Tandler, Zapletal, Bognár, Šperka

Komentář trenéra:
"Kluci zopakovali výsledek ze Šumvaldu a jednoznačně zvítězili. "

 

3.kolo   29. 4. 2023
SK Náměšť na Hané - FK Velká Bystřice

3:2
(na penalty)

Branky: Zajíc, Chaloupka
Nastoupili: Vaněk, Chaloupka, Cartelli, Reich, Tandler, Zapletal, Petráš, Dragůň, Šperka, Nemrava, Zajíc, Dzieržava

Komentář trenéra:
"Naše kluky čekal v dalším utkání opět velmi bojovně naladěný soupeř, který po našich velkých chybách šel do vedení 2:0. Branky jsme bohužel soupeři darovali skoro na "zlatém podnose" . Kluci přes velkou snahu , velký tlak a zlepšený výkon v druhém poločase nedokázali převrátit výsledek na svou stranu i když příležitostí jsme měli na tři utkání. Utkání jsme tak alespoň vyrovnáním přivedli do penaltového rozstřelu, který ale charakterizoval marnou snahu o vstřelení branky v normálním hrací době. Ze čtyř penalt jsme neproměnili ani jednu a pomocný bod putuje do Náměště. I přes částečně nepříznivý výsledek zaslouží kluci zejména za druhý poločas velkou pochvalu! A to za maximální snahu poprat se s nepříznivým stavem a do poslední vteřiny bojovat o vítezství!"

 

2.kolo   22. 4. 2023
FK Velká Bystřice - FK Horka nad Moravou

1:2
(na penalty)

Branky: Dominik Dzieržava
Nastoupili: Dragůň, Chaloupka, Reich, Bognár, Tandler, Zapletal, Dzieržava, Cartelli, Plainer, Šperka, Petráš, Müller, Vojtek

Komentář trenéra:
"V druhém jarním utkání nás čekal o hodně kvalitnější soupeř, proti kterému jsme již nastoupili bez všech "posunutých" kluků do st. žáků a bylo to bohužel znát. Kluci se nedokázali po celé utkání vyrovnat s velmi bojovným a obětavě hrajícím soupeřem. Sice jsme šli do vedení brankou Dominika Dzieržavy, ale dobře hrající soupeř po naší chybě zaslouženě vyrovnal. Po konečném výsledku 1:1 následovaly pokutové kopy v kterých byl soupeř šťastnější a překlopil vítězství na svou stranu."

 

1. kolo   10. 5. 2023
FK Velká Bystřice - 1.FC Olešnice u Bouzova

8:1

Branky: Dzieržava - 3, Bráblík - 3, Chaloupka, Bognár
Nastoupili: Dragůň, Tandler, Reich, Chaloupka, Petráš, Zapletal, Dzieržava, Müller, Vojtek, Bráblík, Svitek, Šperka, Vaněk

Komentář trenéra:
"Do utkání jsme vlétli s velkou chutí a brzy se dostali do dvougólového vedení, které nás ale bohužel trošku ukolébalo a soupeř snížil na 2:1. Kluci si po vstřelené brance uvědomili, že soupeř se sám neporazí a přepnuli zpátky na soustředěný a bojovný výkon a po zbytek utkání stříleli branky už jen domácí. Na zaslouženém vítězství se podílel celý tým dobrým výkonem. "

 

11.kolo   12. 4. 2023
SK Šumvald - FK Velká Bystřice

1:13
Branky: Daniel Bráblík - 5, Tobiáš Vojtek - 4, František Reich - 2, Dominik Dzieržava, Vít Petráš
Komentář trenéra:
"Kluci dominovali a jednoznačně zvítězili."